Jdi na obsah Jdi na menu
 


Michelle jmenována magazínem SELF jednou z deseti nejvíce inspirujících žen roku 2006

23. 8. 2006
Magazín SELF jmenoval Michelle jednou z deseti nejvíce inspirujících žen roku 2006. V zářijovém vydání tohoto magazínu, který je od 22. srpna k dostání na stáncích po celých Spojených státech, jsou uveřejněny výsledky čtenářského hlasování. Od všední modelky Faith Hill na titulní stránce časopisu po obětavé dobrovolnice pomáhající při řádění hurikánu Katrina, SELF se zaměřuje na ženy, které přispěly k tomu, aby Země byla lepším místem a které povzbudily 5.4 milionů čtenářů k tomu, aby dělali totéž.

SELF vysvětluje, kde každá ze zmiňovaných průkopnic bere energii a jak lze následovat jejich příklad. Mezi celebritami, které byly zvoleny tento rok, se objevily například Brooke Shields, Reese Witherspoon, Sheryl Crow, Donna Karan and Katie Couric. Hillary Clinton se ve výběru čtenářů objevila již třetí rok za sebou. Michelle Kwan si vysloužila obdiv svým hrdinstvím, které prokázala, když nevyhrála (zlatou medaili na olympiadě, pozn. red.). V profilu Michelle Kwan magazín SELF píše: "na zimní olympiádě 2006 nám Michelle zlomila srdce, když musela ukončit kariéru, aniž kdy vyhrála zlatou olympijskou medaili." "O zlatě to není, je to o sportovním duchu a sportu jako takovém", řekla Michelle Kwan reportérům. "Snažila jsem se udělat maximum, pokud nevyhraji zlato, je to v pohodě." Tomu se říká půvab a grácie ve vypjaté situaci. 

K tomu, aby Michelle napodobili čtenáři, magazín radí, aby udělali to, co dělá ona: "po pádu vždy vstát s úsměvem".

Zdroj: U.S. Figure Skating
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Heelys

(Karlik, 25. 11. 2007 11:57)

<a title="Koloboty - internetový obchod s boty s kolečkem na patě značky heelys" target="_blank" href="http://www.koloboty.cz/">
<img border="0" src="http://www.koloboty.cz/images/banners/koloboty-468x60b.gif" width="468" height="60"></a>